ຫນ້າທໍາອິດຜະລິດຕະພັນCapacitorsAluminum Electrolytic CapacitorsB43501A3157M87
ຮູບພາບແມ່ນ ສຳ ລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນເບິ່ງລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ
B43501A3157M87
Mfr# B43501A3157M87
Mfr. EPCOS (TDK)
ລາຍລະອຽດ CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
ສະຖານະຂອງ RoHs
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ leam ເພີ່ມເຕີມກ່ຽວກັບ EPCOS - TDK Electronics B43501A3157M87
Datasheets 1.B43501A3157M87.pdf
  2.B43501A3157M87.pdf
ລາຍລະອຽດ
  • ໃນ​ສາງ:0 pcs
  • ໃນການສັ່ງຊື້:0 pcs
  • ຕ່ ຳ ສຸດ:1 pcs
  • ຕົວຄູນ:1 pcs
  • ໂຮງງານ ນຳ ເວລາ::Call
ໃຊ້ແບບຟອມລຸ່ມນີ້ເພື່ອສົ່ງ ຄຳ ຮ້ອງຂໍໃບສະ ເໜີ ລາຄາ
*Quantity
*ສ່ວນທີຫນຶ່ງ.
*ອີເມລ
*ຊື່​ຕິດ​ຕໍ່
*ໂທລະສັບ
*ບໍລິສັດ
ຂໍ້ຄວາມ
Part Number B43501A3157M87
ຜູ້ຜະລິດ EPCOS (TDK)
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS
Datasheets 1.B43501A3157M87.pdf 2.B43501A3157M87.pdf
ຄວາມແຕກຕ່າງຂອງແຮງດັນ - ອອກ (ປະເພດ) @ ໄລຍະທາງ -
ແຮງດັນ - DC Reverse (Vr) (ສູງສຸດ) 385 V
Travel Range ±20%
ເທກໂນໂລຍີ Through Hole
Switching Voltage 1.1 A @ 100 Hz
ຊື່ອື່ນໆ Active
ຈໍານວນຂອງລະດັບ General Purpose
ຂະຫນາດກາງແກນກາງຈໍາກັດ (Amin) ມມ Radial, Can - Snap-In
ຊ່ວງການວັດ 0.866" Dia (22.00mm)
LED Color B43501
Impedance -40°C ~ 85°C
ດ້ານນອກຕິດຕໍ່ສໍາເລັດຮູບ 710 mOhms
Digit / Alpha Size Polar
ຮູບແບບຂໍ້ມູນ 440mOhm @ 100Hz
ປະຈຸບັນ - ຜົນໄດ້ຮັບ (ປະເພດ) 0.394" (10.00mm)
ຕິດຕໍ່ Timing 150 µF
Class Code 1.654" (42.00mm)
Card Speed 10000 Hrs @ 85°C