ຫນ້າທໍາອິດຜະລິດຕະພັນCapacitorsTantalum-Polymer CapacitorsT540D337M2R5BH8605WAFL
T540D337M2R5BH8605WAFL Image
ຮູບພາບແມ່ນ ສຳ ລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນເບິ່ງລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ
T540D337M2R5BH8605WAFL
Mfr# T540D337M2R5BH8605WAFL
Mfr. KEMET
ລາຍລະອຽດ CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
ສະຖານະຂອງ RoHs RoHS ບໍ່ໄດ້ມາດຕະຖານ
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ leam ເພີ່ມເຕີມກ່ຽວກັບ KEMET T540D337M2R5BH8605WAFL
Datasheets 1.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
  2.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
ລາຍລະອຽດ
  • ໃນ​ສາງ:0 pcs
  • ໃນການສັ່ງຊື້:0 pcs
  • ຕ່ ຳ ສຸດ:1 pcs
  • ຕົວຄູນ:1 pcs
  • ໂຮງງານ ນຳ ເວລາ::Call
ໃຊ້ແບບຟອມລຸ່ມນີ້ເພື່ອສົ່ງ ຄຳ ຮ້ອງຂໍໃບສະ ເໜີ ລາຄາ
*Quantity
*ສ່ວນທີຫນຶ່ງ.
*ອີເມລ
*ຊື່​ຕິດ​ຕໍ່
*ໂທລະສັບ
*ບໍລິສັດ
ຂໍ້ຄວາມ
Part Number T540D337M2R5BH8605WAFL
ຜູ້ຜະລິດ KEMET
Datasheets 1.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf 2.T540D337M2R5BH8605WAFL.pdf
ແຮງດັນ - DC Reverse (Vr) (ສູງສຸດ) 2.5 V
Travel Range ±20%
Tip-Type D
ເທກໂນໂລຍີ Surface Mount
Tape Included Molded
ຊື່ອື່ນໆ Active
ຂະຫນາດກາງແກນກາງຈໍາກັດ (Amin) ມມ 2917 (7343 Metric)
ຊ່ວງການວັດ 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
LED Color KO-CAP® T540
Impedance -55°C ~ 125°C
ຮູບແບບຂໍ້ມູນ 40mOhm @ 100kHz
ປະຈຸບັນ - ຜົນໄດ້ຮັບ (ປະເພດ) -
ທອງແດງ High Reliability
ຕິດຕໍ່ Timing 330 µF
Class Code 0.122' (3.10mm)
Card Speed 2000 Hrs @ 125°C