ຫນ້າທໍາອິດຜະລິດຕະພັນInductors, Coils, ChokesFixed InductorsFDSD0630-H-5R6M=P3
FDSD0630-H-5R6M=P3 Image
ຮູບພາບແມ່ນ ສຳ ລັບການອ້າງອີງເທົ່ານັ້ນເບິ່ງລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ
FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr# FDSD0630-H-5R6M=P3
Mfr. Murata Electronics
ລາຍລະອຽດ FIXED IND 5.6UH 4.2A 46 MOHM SMD
ສະຖານະຂອງ RoHs
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ leam ເພີ່ມເຕີມກ່ຽວກັບ Murata Electronics FDSD0630-H-5R6M=P3
Datasheets 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
ລາຍລະອຽດ
  • ໃນ​ສາງ:0 pcs
  • ໃນການສັ່ງຊື້:0 pcs
  • ຕ່ ຳ ສຸດ:1 pcs
  • ຕົວຄູນ:1 pcs
  • ໂຮງງານ ນຳ ເວລາ::Call
ໃຊ້ແບບຟອມລຸ່ມນີ້ເພື່ອສົ່ງ ຄຳ ຮ້ອງຂໍໃບສະ ເໜີ ລາຄາ
*Quantity
*ສ່ວນທີຫນຶ່ງ.
*ອີເມລ
*ຊື່​ຕິດ​ຕໍ່
*ໂທລະສັບ
*ບໍລິສັດ
ຂໍ້ຄວາມ
Part Number FDSD0630-H-5R6M=P3
ຜູ້ຜະລິດ Murata Electronics
ສະຖານະຂອງສະຖານະ / ສະຖານະ RoHS
Datasheets 1.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-5R6M=P3.pdf
Travel Range ±20%
ເທກໂນໂລຍີ Surface Mount
Tape Included Drum Core, Wirewound
Step Resolution 100 kHz
ຊື່ອື່ນໆ Last Time Buy
ຈໍານວນພອດ -
ສຽງຮົບກວນ 5.6 µH
ຂະຫນາດກາງແກນກາງຈໍາກັດ (Amin) ມມ Nonstandard
ຊ່ວງການວັດ 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
LED Color FDSD0630
Impedance -
ESD Protection -
ເສັ້ນຜ່າສູນກາງ - ນອກ, ບໍ່ໄດ້ຂະຫຍາຍ Shielded
ປະຈຸບັນ - ຊ້ໍາ (ປະເພດ) Metal
ປະເພດສາຍໄຟ 46mOhm Max
ແບບຟອມຕິດຕໍ່ -
Class Code 0.118' (3.00mm)